У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Харків:

Розклад поїздів Херсон Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Харків найчастіше зупиняються на станціях Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.07 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Херсон - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140Л Одеса Харків 21.07
Херсон
09.45
Харків-Пас.
12 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
140Ш Миколаїв Харків 21.07
Херсон
09.45
Харків-Пас.
12 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Херсон