У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Одеса:

Розклад поїздів Херсон Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Одеса найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.34, 06.51 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 10.01, 12.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Херсон - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
317Д Запоріжжя Одеса 04.34
Херсон
10.36
Одеса-Головна
6 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
142Д Маріуполь Одеса 06.51
Херсон
12.36
Одеса-Головна
5 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Херсон