З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Одеса:

Розклад поїздів Херсон Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Одеса найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.41, 11.47 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 10.10, 16.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Херсон - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
317Д Запоріжжя Одеса 04.41
Херсон
10.45
Одеса-Головна
6 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 11.47
Херсон
17.16
Одеса-Головна
5 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Херсон