У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Полтава:

Розклад поїздів Херсон Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Полтава найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Лубни, Гребінка, Дарниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.06 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 02.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Херсон - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 10.06
Херсон
02.32
Полтава-Південна
16 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Херсон