У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Запоріжжя:

Розклад поїздів Херсон Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Снігурівка, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Чортомлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.12, 20.51 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 02.47, 05.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Херсон - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Ш Одеса Маріуполь 20.12
Херсон
02.47
Запоріжжя-1
6 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
318Ш Одеса Запоріжжя 20.51
Херсон
05.36
Запоріжжя-1
8 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Херсон