З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Запоріжжя:

Розклад поїздів Херсон Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Снігурівка, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Чортомлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.47, 20.51 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 08.03, 05.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Херсон - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Одеса Маріуполь 00.47
Херсон
08.03
Запоріжжя-1
7 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 20.51
Херсон
05.36
Запоріжжя-1
8 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Херсон