У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хмельницький - Київ:

Поточний розклад електричок Хмельницький - Київ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 49 хв зі станції Хмельницький і прибуває на станцію Київ о 12 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 868 сполученням Гречани - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 7 г 46 хв. Між станціями Хмельницький і Київ цей електропоїзд проїжджає 39 зупинок. Серед них Ракове(04.53), Деражня(05.32), Васютинці(06.14), Жмеринка-Пас.(07.01), Гулівці(09.02), Фастів-1(11.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хмельницький - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хмельницький Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хмельницький - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
868 Гречани Київ 04.49
Хмельницький
12.35
Київ-Пас.
7 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хмельницький -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Хмельницький