У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колос - Брилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Колос - Брилівка:

Поточний розклад електричок Колос - Брилівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Колос і прибуває на станцію Брилівка о 17 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574 сполученням Вадим - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Колос і Брилівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Колос - Брилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Колос Брилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Колос - Брилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6578 Вадим Херсон 04.35
Колос
05.11
Брилівка
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 16.35
Колос
17.11
Брилівка
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Колос -Брилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Колос — Брилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Брилівка — Колос