У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колос - Каланчак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Колос - Каланчак:

Поточний розклад електричок Колос - Каланчак включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 49 хв зі станції Колос і прибуває на станцію Каланчак о 10 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6577 сполученням Херсон - Вадим, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Колос і Каланчак цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Колос - Каланчак, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Колос Каланчак ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Колос - Каланчак можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6573 Херсон Вадим 10.49
Колос
10.54
Каланчак
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 22.46
Колос
22.52
Каланчак
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Колос -Каланчак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Колос — Каланчак

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Каланчак — Колос