У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колос - Рачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Колос - Рачівка:

Поточний розклад електричок Колос - Рачівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Колос і прибуває на станцію Рачівка о 16 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574 сполученням Вадим - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Колос і Рачівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Колос - Рачівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Колос Рачівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Колос - Рачівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6578 Вадим Херсон 04.35
Колос
04.43
Рачівка
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 16.35
Колос
16.43
Рачівка
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Колос -Рачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Колос — Рачівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рачівка — Колос