У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комиш-Зоря - Пологи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Комиш-Зоря - Пологи:

Поточний розклад електричок Комиш-Зоря - Пологи включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 30 хв зі станції Комиш-Зоря і прибуває на станцію Пологи о 14 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6857 сполученням Комиш-Зоря - Пологи, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Комиш-Зоря і Пологи цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 332 Км(12.36), 319 Км(12.56), 300 Км(13.23), 293 Км(13.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Комиш-Зоря - Пологи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Комиш-Зоря Пологи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Комиш-Зоря - Пологи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6859 Комиш-Зоря Пологи 05.30
Комиш-Зоря
07.05
Пологи
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6857 Комиш-Зоря Пологи 12.30
Комиш-Зоря
14.05
Пологи
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Комиш-Зоря -Пологи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Комиш-Зоря — Пологи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пологи — Комиш-Зоря