У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Конотоп - Хутір-Михайлівський
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Конотоп - Хутір-Михайлівський:

Розклад поїздів і електричок Конотоп - Хутір-Михайлівський на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Конотоп вранці о 08 г 45 хв і прибуває на кінцеву станцію о 11 г 11 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Конотоп о 20 г 10 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Конотоп до пункту прибуття Хутір-Михайлівський становить 2 г 12 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 41 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 43 хв.
Деякі поїзди від станції Конотоп до станції Хутір-Михайлівський курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Конотоп - Хутір-Михайлівський проїжджають через такі станції і населені пункти як: Вирівка, Присеймів'я, Лапшин, Брюловецький, 560 Км, Івотка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Конотоп - Хутір-Михайлівський, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Конотоп - Хутір-Михайлівський можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Конотоп -Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Конотоп — Хутір-Михайлівський

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Хутір-Михайлівський — Конотоп

За маршрутом Конотоп - Хутір-Михайлівський курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський Показати тільки електрички сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський