У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Костянтинівка - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Костянтинівка - Одеса:

Розклад поїздів Костянтинівка Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Костянтинівка Одеса найчастіше зупиняються на станціях Дружківка, Олександрія, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.07 зі станції Костянтинівка, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 08.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Костянтинівка Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Костянтинівка - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Костянтинівка - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092Д Костянтинівка Одеса 17.07
Костянтинівка
09.10
Одеса-Головна
16 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Костянтинівка -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Костянтинівка — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Костянтинівка