У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Котлабух - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Котлабух - Козятин:

Розклад поїздів Котлабух Козятин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Котлабух Козятин найчастіше зупиняються на станціях Дзинілор, Подільськ-Жм., Жмеринка-Пас., Ярошенка, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.21 зі станції Котлабух, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 08.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Котлабух Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Котлабух - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Котлабух - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш
Дунай
Ізмаїл Київ 19.21
Котлабух
08.38
Козятин-1
13 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Котлабух -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Котлабух — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Котлабух