З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Ізюм
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Ізюм:

Розклад поїздів Ковель Ізюм на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Ізюм найчастіше зупиняються на станціях Маневичі, Житомир, Полтава-Киівська, Яреськи, Миргород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.27 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Ізюм прибувають вони відповідно о 16.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Ізюм є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Ізюм складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Ізюм можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Ш Львів Бахмут 18.27
Ковель
16.49
Ізюм
22 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Ізюм

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ізюм — Ковель