У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Миколаїв:

Розклад поїздів Ковель Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рожище, Снігурівка, Біла Криниця, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.14 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 10.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ковель - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
188П Ковель Миколаїв 10.14
Ковель
10.13
Миколаїв-Пас.
23 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Ковель