З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козача Лопань - Північний пост
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Козача Лопань - Північний пост:

Поточний розклад електричок Козача Лопань - Північний пост включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 30 хв зі станції Козача Лопань і прибуває на станцію Північний пост о 07 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6003 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Козача Лопань і Північний пост цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Нова Козача(05.19), Слатине(05.36), Дергачі(05.58), Підміська(06.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Козача Лопань - Північний пост, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Козача Лопань Північний пост ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Козача Лопань - Північний пост можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Козача Лопань -Північний пост можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Козача Лопань — Північний пост

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Північний пост — Козача Лопань