З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кожанка - Поляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кожанка - Поляни:

Поточний розклад електричок Кожанка - Поляни включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 49 хв зі станції Кожанка і прибуває на станцію Поляни о 17 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 885К сполученням Київ-Пас. - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 3 г 52 хв. Між станціями Кожанка і Поляни цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Чернявка(13.56), Козятин-2(15.29), Михайленки(16.26), Понінка(17.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кожанка - Поляни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кожанка Поляни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кожанка - Поляни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
885К Київ Рівне 13.49
Кожанка
17.41
Поляни
3 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кожанка -Поляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кожанка — Поляни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Поляни — Кожанка