З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красний Лиман - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Красний Лиман - Харків:

Розклад поїздів Красний Лиман Харків на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Красний Лиман Харків найчастіше зупиняються на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклія, Зміїв, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.30, 12.20, 17.53 зі станції Красний Лиман, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 03.36, 15.25, 20.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Красний Лиман Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Красний Лиман - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Красний Лиман - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Красний Лиман -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красний Лиман — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Красний Лиман