У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красний Лиман - Святогірськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Красний Лиман - Святогірськ:

Розклад поїздів і електричок Красний Лиман - Святогірськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Красний Лиман вночі о 00 г 30 хв і прибуває на кінцеву станцію о 01 г 00 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Красний Лиман о 20 г 20 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Красний Лиман до пункту прибуття Святогірськ становить 0 г 36 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 28 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 40 хв.
Деякі поїзди від станції Красний Лиман до станції Святогірськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Красний Лиман - Святогірськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Форпостна.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Красний Лиман - Святогірськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Красний Лиман - Святогірськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Красний Лиман -Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красний Лиман — Святогірськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Святогірськ — Красний Лиман

За маршрутом Красний Лиман - Святогірськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Красний Лиман - Святогірськ Показати тільки електрички сполученням Красний Лиман - Святогірськ