З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Харків на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Харків найчастіше зупиняються на станціях Павлоград-1, Кременчук, Коломак, Скороходове, Полтава-Південна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.05, 11.50, 21.55 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 11.49, 22.35, 09.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Кривий Ріг(всі вокзали)