У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Харків найчастіше зупиняються на станціях Павлоград-1, Лозова, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.01, 11.50 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.57, 22.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
252Ш Миколаїв Харків 02.01
Кривий Ріг-Головний
09.57
Харків-Пас.
7 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
096П Кривий Ріг Москва 11.50
Кривий Ріг-Головний
22.35
Харків-Пас.
10 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Кривий Ріг(всі вокзали)