У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Херсон(всі вокзали):

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Херсон(всі вокзали) на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Херсон(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Снігурівка, Березнегувате, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.03, 01.33, 02.42 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 04.55, 05.33, 06.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Херсон(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Херсон(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Херсон(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон(всі вокзали) — Кривий Ріг(всі вокзали)