У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Мукачево:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.49 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 11.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
006Ш Херсон Ужгород 18.49
Кривий Ріг-Головний
11.52
Мукачево
17 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Кривий Ріг(всі вокзали)