У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Миколаїв:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Миколаїв на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Снігурівка, Херсон, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.03, 01.33, 02.42 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 05.58, 06.55, 07.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Кривий Ріг(всі вокзали)