У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Рівне:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Рівне найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Чуднів-Волинський, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.51 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
188Ш Миколаїв Ковель 19.51
Кривий Ріг-Головний
09.42
Рівне
13 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Кривий Ріг(всі вокзали)