У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Львів, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.49 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 13.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
006Ш Херсон Ужгород 18.49
Кривий Ріг-Головний
13.11
Ужгород
18 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Кривий Ріг(всі вокзали)