У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг-Західний - Апостолове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кривий Ріг-Західний - Апостолове:

Поточний розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Апостолове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 52 хв зі станції Кривий Ріг-Західний і прибуває на станцію Апостолове о 18 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6476 сполученням Тимкове - Нікополь, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Кривий Ріг-Західний і Апостолове цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Кривий Ріг(17.02), Батуринська(17.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Апостолове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кривий Ріг-Західний Апостолове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кривий Ріг-Західний - Апостолове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кривий Ріг-Західний та Апостолове – 59.1 км. Ціна квитка на електричку Кривий Ріг-Західний Апостолове складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6476 Тимкове Нікополь 16.52
Кривий Ріг-Західний
18.17
Апостолове
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кривий Ріг-Західний -Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг-Західний — Апостолове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Апостолове — Кривий Ріг-Західний