З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Торець - Близнюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кривий Торець - Близнюки:

Поточний розклад електричок Кривий Торець - Близнюки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 18 хв зі станції Кривий Торець і прибуває на станцію Близнюки о 22 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6072 сполученням Скотовата - Близнюки, в цьому випадку поїздка займе 9 г 46 хв. Між станціями Кривий Торець і Близнюки цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 6 Км(09.48), Дружківка(10.23), Слов'янськ(11.10), Гусарівка(17.54), Гаврилівка(18.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кривий Торець - Близнюки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кривий Торець Близнюки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кривий Торець - Близнюки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6072* Скотовата Близнюки 09.35
Кривий Торець
19.21
Близнюки
9 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 18.18
Кривий Торець
22.25
Близнюки
4 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кривий Торець -Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Торець — Близнюки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Близнюки — Кривий Торець