З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Торець - Слов'янський курорт
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кривий Торець - Слов'янський курорт:

Поточний розклад електричок Кривий Торець - Слов'янський курорт включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 48 хв зі станції Кривий Торець і прибуває на станцію Слов'янський курорт о 06 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Фенольна - Святогірськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 47 хв. Між станціями Кривий Торець і Слов'янський курорт цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 6 Км(05.53), Дружківка(06.28), Слов'янськ(07.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кривий Торець - Слов'янський курорт, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кривий Торець Слов'янський курорт ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кривий Торець - Слов'янський курорт можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018* Фенольна Красний Лиман 04.48
Кривий Торець
06.57
Слов'янський курорт
2 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6002* Фенольна Святогірськ 05.40
Кривий Торець
08.27
Слов'янський курорт
2 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кривий Торець -Слов'янський курорт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Торець — Слов'янський курорт

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слов'янський курорт — Кривий Торець