У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куп'янськ - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Куп'янськ - Харків:

Розклад поїздів і електричок Куп'янськ - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Куп'янськ вранці о 06 г 35 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 38 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Куп'янськ о 23 г 53 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Куп'янськ до пункту прибуття Харків становить 2 г 21 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 55 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 3 хв.
Деякі поїзди від станції Куп'янськ до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Куп'янськ - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: Естакадний, Прокопівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Тернове.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Куп'янськ - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Куп'янськ - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Куп'янськ -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куп'янськ — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Куп'янськ

За маршрутом Куп'янськ - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Куп'янськ - Харків Показати тільки електрички сполученням Куп'янськ - Харків