У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куп'янськ - Тополі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Куп'янськ - Тополі:

Поточний розклад електричок Куп'янськ - Тополі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 11 хв зі станції Куп'янськ і прибуває на станцію Тополі о 18 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6628 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Тополі, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Куп'янськ і Тополі цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Парк Східного Прибуття(08.44), Заоскілля(08.52), Сеньківка(09.04), Дворічна(09.19), Нежданівська(09.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Куп'янськ - Тополі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Куп'янськ Тополі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Куп'янськ - Тополі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6628 Куп'янськ Тополі 08.35
Куп'янськ-Вузловий
09.45
Тополі
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.11
Куп'янськ-Вузловий
18.10
Тополі
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 20.35
Куп'янськ-Вузловий
21.40
Тополі
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Куп'янськ -Тополі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куп'янськ — Тополі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тополі — Куп'янськ