У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Курдюмівка - Красний Лиман
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Курдюмівка - Красний Лиман:

Поточний розклад електричок Курдюмівка - Красний Лиман включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 13 хв зі станції Курдюмівка і прибуває на станцію Красний Лиман о 22 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6222 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман, в цьому випадку поїздка займе 4 г 6 хв. Між станціями Курдюмівка і Красний Лиман цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Бахмут(07.52), Шевченка(10.10), Зовна(10.39), Ямпіль(11.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Курдюмівка - Красний Лиман, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Курдюмівка Красний Лиман ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Курдюмівка - Красний Лиман можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Курдюмівка -Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Курдюмівка — Красний Лиман

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красний Лиман — Курдюмівка