У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Гомель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Гомель:

Розклад поїздів Київ Гомель на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Київ Гомель найчастіше зупиняються на станціях Терюха, Чернігів, Ніжин, Дарниця, Горностаївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.12, 02.14 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Гомель-Пас. прибувають вони відповідно о 08.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Гомель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Гомель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Гомель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Гомель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Гомель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гомель — Київ