У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Маріуполь:

Розклад поїздів Київ Маріуполь на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Київ Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Синельникове-1, Хлібодарівка, Зачатівська, Розівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.32, 19.03 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 11.03, 09.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Маріуполь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
084ОШ Київ Маріуполь 16.32
Київ-Пас.
11.03
Маріуполь
18 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
010К Київ Маріуполь 19.03
Київ-Пас.
09.07
Маріуполь
14 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Київ