У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Мелітополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Мелітополь:

Розклад поїздів Київ Мелітополь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Київ Мелітополь найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.25 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Мелітополь прибувають вони відповідно о 06.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Мелітополь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Мелітополь складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Мелітополь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 19.25
Київ-Пас.
06.56
Мелітополь
11 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Мелітополь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мелітополь — Київ