У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Новоград-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Новоград-Волинський:

Розклад поїздів Київ Новоград-Волинський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Новоград-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Святошин, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Новоград-Волинський-1 прибувають вони відповідно о 00.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Новоград-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Новоград-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Новоград-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
097К Київ Ковель 21.22
Київ-Пас.
00.33
Новоград-Волинський-1
3 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Новоград-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Новоград-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоград-Волинський — Київ