У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Новоград-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Новоград-Волинський:

Розклад поїздів Київ Новоград-Волинський на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Київ Новоград-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Коростень, Святошин, Малин, Яблунець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.06, 19.25, 19.48 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Новоград-Волинський-1 прибувають вони відповідно о 22.20, 23.36, 23.26 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Новоград-Волинський говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Новоград-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Новоград-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Новоград-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Новоград-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоград-Волинський — Київ