З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Рівне:

Розклад поїздів Київ Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Київ Рівне найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Попільня, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.12, 21.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 14.35, 03.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122Ш Миколаїв Рівне 07.12
Київ-Пас.
14.35
Рівне
7 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 21.22
Київ-Пас.
03.43
Рівне
6 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Київ