У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Рівне:

Розклад поїздів Київ Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Київ Рівне найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.22, 23.10 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 03.43, 04.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
097К Київ Ковель 21.22
Київ-Пас.
03.43
Рівне
6 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
201Ш Київ Ковель 23.10
Київ-Пас.
04.41
Рівне
5 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Київ