У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Рівне:

Розклад поїздів Київ Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Рівне найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Здолбунів-Пас., Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.36, 21.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 13.10, 03.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
197К Київ Ковель 06.36
Київ-Пас.
13.10
Рівне
6 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
097К Київ Ковель 21.22
Київ-Пас.
03.43
Рівне
6 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Київ