У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Санкт-Петербург
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Санкт-Петербург:

Розклад поїздів Київ Санкт-Петербург на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Київ Санкт-Петербург найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Шклов, Дно, Локня, Новосокольники, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.42 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Санкт-Петербург-Вітебський прибувають вони відповідно о 12.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Санкт-Петербург є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Санкт-Петербург складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Київ - Санкт-Петербург можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
054К Київ Санкт-Петербург 12.42
Київ-Пас.
12.21
Санкт-Петербург-Вітебський
23 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Санкт-Петербург можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Санкт-Петербург

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Санкт-Петербург — Київ