У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кирилівка - Подільськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кирилівка - Подільськ:

Поточний розклад електричок Кирилівка - Подільськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 21 хв зі станції Кирилівка і прибуває на станцію Подільськ о 11 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 3 г 11 хв. Між станціями Кирилівка і Подільськ цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них 108 Км(15.58), Пост 74 Км(16.47), Жеребкове(17.38), Балта(18.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кирилівка - Подільськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кирилівка Подільськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кирилівка - Подільськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 08.21
Кирилівка
11.16
Подільськ-Жм.
2 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 15.55
Кирилівка
19.06
Подільськ-Жм.
3 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кирилівка -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кирилівка — Подільськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ — Кирилівка