З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ланьцут - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ланьцут - Львів:

Розклад поїздів Ланьцут Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ланьцут Львів найчастіше зупиняються на станціях Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.15, 23.22 зі станції Ланьцут, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ланьцут Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ланьцут - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ланьцут - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 23.15
Ланьцут
06.10
Львів
6 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Київ 23.22
Ланьцут
06.10
Львів
6 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ланьцут -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ланьцут — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Ланьцут