У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лапшин - Мельня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лапшин - Мельня:

Поточний розклад електричок Лапшин - Мельня включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 18 хв зі станції Лапшин і прибуває на станцію Мельня о 16 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Зернове - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Лапшин і Мельня цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лапшин - Мельня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лапшин Мельня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лапшин - Мельня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Зернове Конотоп 06.24
Лапшин
06.44
Мельня
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6543 Зернове Конотоп 16.18
Лапшин
16.38
Мельня
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Зернове Конотоп 18.12
Лапшин
18.33
Мельня
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лапшин -Мельня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лапшин — Мельня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мельня — Лапшин