У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лапшин - Присеймів'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лапшин - Присеймів'я:

Поточний розклад електричок Лапшин - Присеймів'я включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 18 хв зі станції Лапшин і прибуває на станцію Присеймів'я о 16 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Зернове - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Лапшин і Присеймів'я цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лапшин - Присеймів'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лапшин Присеймів'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лапшин - Присеймів'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Зернове Конотоп 06.24
Лапшин
06.37
Присеймів'я
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6543 Зернове Конотоп 16.18
Лапшин
16.31
Присеймів'я
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Зернове Конотоп 18.12
Лапшин
18.26
Присеймів'я
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лапшин -Присеймів'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лапшин — Присеймів'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Присеймів'я — Лапшин