У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любине - Козацька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Любине - Козацька:

Поточний розклад електричок Любине - Козацька включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 21 хв зі станції Любине і прибуває на станцію Козацька о 20 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Каховка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 36 хв. Між станціями Любине і Козацька цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Снігурівка(19.36), Матросівка(20.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Любине - Козацька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Любине Козацька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Любине - Козацька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322* Миколаїв Каховка 19.21
Любине
20.57
Козацька
1 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Любине -Козацька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Любине — Козацька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козацька — Любине