У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любине - Україна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Любине - Україна:

Поточний розклад електричок Любине - Україна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 21 хв зі станції Любине і прибуває на станцію Україна о 20 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Каховка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Любине і Україна цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Любине - Україна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Любине Україна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Любине - Україна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Миколаїв Каховка 19.21
Любине
20.21
Україна
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Любине -Україна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Любине — Україна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Україна — Любине