У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лугове - Білятичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лугове - Білятичі:

Поточний розклад електричок Лугове - Білятичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 02 хв зі станції Лугове і прибуває на станцію Білятичі о 06 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6327 сполученням Удрицьк - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Лугове і Білятичі цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Милячі(06.08), Колки(06.24), Любиковичі(06.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лугове - Білятичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лугове Білятичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лугове - Білятичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6327 Удрицьк Сарни 06.02
Лугове
06.48
Білятичі
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лугове -Білятичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лугове — Білятичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білятичі — Лугове