З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лунінець - Удрицьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Лунінець - Удрицьк:

Розклад поїздів Лунінець Удрицьк на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Лунінець Удрицьк найчастіше зупиняються на станціях Прип'ять, Видибір, Горинь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.39 зі станції Лунінець, в кінцевий же пункт Удрицьк прибувають вони відповідно о 01.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Лунінець Удрицьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Лунінець - Удрицьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Лунінець - Удрицьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
371Б Могилів Львів 00.39
Лунінець
01.30
Удрицьк
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Лунінець -Удрицьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лунінець — Удрицьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Удрицьк — Лунінець