У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Луцьк Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Горохів, Радехів, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.57 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 23.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
701Л Луцьк Чернівці 14.57
Луцьк
23.50
Чернівці
8 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Луцьк