У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Івано-Франківськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Луцьк - Івано-Франківськ:

Поточний розклад електричок Луцьк - Івано-Франківськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 35 хв зі станції Луцьк і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 807П сполученням Ківерці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 7 г 32 хв. Між станціями Луцьк і Івано-Франківськ цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Горохів(07.06), Кам'янка-Бузька(08.53), Стрий(11.00), Долина(11.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Луцьк - Івано-Франківськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Луцьк Івано-Франківськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Луцьк - Івано-Франківськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
807П Ківерці Коломия 05.35
Луцьк
13.07
Івано-Франківськ
7 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Луцьк -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Івано-Франківськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івано-Франківськ — Луцьк