З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Луцьк Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Сенкевичівка, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам'янка-Бузька, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.29 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 04.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668К Ковель Чернівці 19.29
Луцьк
04.08
Івано-Франківськ
8 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Луцьк