У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Луцьк Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Бердичів, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.33 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 04.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
188П Ковель Миколаїв 12.33
Луцьк
04.53
Кривий Ріг-Головний
16 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Луцьк