У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Миколаїв:

Розклад поїздів Луцьк Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Миронівка, Снігурівка, Біла Криниця, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.33 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 10.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
188П Ковель Миколаїв 12.33
Луцьк
10.13
Миколаїв-Пас.
21 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Луцьк