У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Запоріжжя:

Розклад поїздів Луцьк Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Миронівка, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.43 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Луцьк – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Луцьк - Запоріжжя можна від 235.24 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 19.43
Луцьк
13.23
Запоріжжя-1
17 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Луцьк