У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Краків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Краків:

Розклад поїздів Львів Краків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Львів Краків найчастіше зупиняються на станціях Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.40 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Краків Плашув прибувають вони відповідно о 07.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Краків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Краків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Краків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 23.40
Львів
07.13
Краків Головний
7 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 23.40
Львів
07.13
Краків Головний
7 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Краків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Краків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краків — Львів